facebook
Dobrý podvečer, je sobota 27.4.2024 a svátek slaví Vlastislav

Péče o pleť

První příspěvek v tématu Péče o pleť
GabulkaAnn | 28.04.2021 16:29 | Péče o pleť | ID: 29354
GabulkaAnn

Maminy, jak pečujete o svou pleť? Jaké přípravky používáte? Já hledám kosmetiku, která mi bude vyhovovat, teda která je vhodná na citlivou pleť :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jana22 | 21.07.2023 22:25 | ID: 44087
Alenka z rise

Nakupuji takové věci jenom na notino.Za mě je to nejlepší shop na kosmetiku.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
seminka | 23.07.2023 11:03 | ID: 44099
Alenka z rise

Na notino jsem ještě nenakupovala. Ale hodně jsem o něm slyšela. Jsi s ním spokojená?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jajinda | 27.07.2023 17:37 | ID: 44179
Alenka z rise

Já jsem moc spokojená. Vždy mají nějakou akci nebo dárek a někdy i dopravu zdarma.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
seminka | 29.07.2023 16:49 | ID: 44220
Alenka z rise

Já jsem koupila tohle https://www.notino.cz/loreal-paris/revitalift-laser-x3-sada-ii/ teď je na něj doprava zdarma.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
TanaH | 30.07.2023 11:25 | ID: 44234
Alenka z rise

Já nad tím už dlouho přemýšlím a konečně jsem se rozhodla, že půjdu na lifting obličeje, protože na tohle už je každá kosmetika málo. Kdo jste na tom byl, můžete se podělit o zkušenosti? U koho jste byli? Já zatím nejvíc přemýšlím nad klinikou ABClinic v Praze, z toho co jsem si hledala se mi líbí nejvíc, má někdo zkušenost?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
aninkaa | 31.07.2023 17:21 | ID: 44258
Alenka z rise

Nekupuji tento krém, ale nákupy na notino mám ráda.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Michaelamrna | 22.08.2023 11:27 | ID: 44388
Alenka z rise

Já mám velmi dobré zkušenosti s dražší kosmetikou od KK kolagenu. Ale obsahuje jak kolagen tak i kyselinu hyaluronovou. Na pleti velmi příjemný, jemná parfemace, stačí i menší množství, hezky se roztírá a během chvilky se vstřebá. Nikdy jsem asi neměla tak pěknou pleť. Samozřejmě i vyživuji zevnitř. Po určitém věku je potřreba doplňovat jak kolagen tak i kyselinu hyaluronovou. Naše tělo ji už nevytváří tolik.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Werushka90 | 24.08.2023 13:39 | ID: 44417
Alenka z rise

No ten jsem ještě nezkoušela, ale zaznamenala jsem že mají i kosmetiku a ne jen ten kolagen. A kolagen od nich taky užíváš? Krém jen ráno nebo i na noc? Ani nevím že se nám postupně ty látky přestávají vytvářet.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
HadekTana | 25.08.2023 14:07 | ID: 44436
Alenka z rise

TanaH: Moje mamka tam byla na faceliftu, byla u paní doktorky Lovětínské a udělala jí to opravdu perfektně. Navíc si mamka moc chválila její přístup a celkový přístup a prostředí na klinice. Podívej se na tohle video https://www.youtube.com/watch?v=ZNAzsCmEico ať si uděláš trochu představu

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka